Nors pavasaris šiais metais ir nelepina saulute ar aukšta temperatūra, judėti jau norisi ir netgi reikia, todėl baidarių nuoma Vilniuje jau įsivažiuoja ir kviečia visus neabejingus baidarėms atidaryti savo plaukimo sezoną.

Suburkite šaunią komandą, kvieskite draudus, šeimos narius, kolegas ar kaimynus ir plaukite Nerimi ar Vilnele, pasimėgaukite jau prabudusia gamta. Irkluodami ir tinkamai apsirengę tikrai nesušalsite, o parsivežti nuotykiai bei teigiamos emocijos atpirks visas abejones. Rekomenduojame išmėginti kiekvienam!

Pavasario plaukimai Nerimi labiau skirti norintiems ramybės, siekiantiems pasigrožėti Vilniaus gamta, žaluma, o plaukimas Vilnele – ekstremalių pojūčių gerbėjams, kurie nenustygsta vietoje ir jau dabar nori veiksmo, nori išmėginti savo jėgas galinėjantis su upės srove ir vingiais.

Nekreipdami dėmesio į orų prognozes, neklausydami spėliojimų apie temperatūras ir kritulius (koks pavasaris be lietaus ir permainų?) gaudykite saulės spindulius patys, kuomet išvysite saulę – kreipkitės į mus, mes parūpinsime Jums baidares, suteiksime galimybę saulėtą dieną pasimėgauti savo turimu laisvu laiku ir gauti gerų emocijų, kurių po šaltos ir niūrios žiemos tikrai reikia kiekvienam iš mūsų.

Baidarių nuoma Vilniuje – puiki šiltojo sezono pradžia, laukiame Jūsų! Rezervuokite baidarę jau šiandien!