IrklentėsPlaukdami baidarėmis sutikote žmones, besiiriančius lenta su irklu? Tos lentos, tai irklentės (angl. supboard, todėl dažnai galima išgirsti pavadinimą supai) – iš Havajų salų kilusi vandens susisiekimo ir pramogų priemonė, apie kurią vieną pirmųjų kartų užsiminė iš kelionės grįžęs visiems gerai žinomas keliautojas Dž. Kukas, teigęs, kad havajiečiai tarp salų plaukioja daugybe skirtingų priemonių, tarp kurių ir lentos.

Ši Lietuvoje nelabai įprasta vandens transporto priemonė daugybę metų buvo ir vis dar yra tobulinama, tad nuomai siūlome tik kokybiškas, patogias ir nesunkiai valdomas irklentes, tinkamas įvairių poreikių turintiems vandens pramogų mėgėjams. Skyrėme nemažai laiko pažinčiai su supais, išmokome juos valdyti, o savo žiniomis mielai pasidalinsime ir su Jumis, tad net ir pirmoji pažintis Jums bus paprasta ir smagi!

Irklenčių nuoma Vilniuje – kiekvienam!

Irklenčių nuoma Vilniuje leidžia Jums iš arčiau pažinti, išmėginti dar vieną puikia vandens pramogą, nuostabią alternatyvą baidarių nuomai Nerimi. Nemėginusius kviečiame tai padaryti kuo greičiau, o išmėginusius kituose vandens telkiniuose pamėginti pasiirstymą Nerimi:

  • Maloniai ir aktyviai praleiskite laiką;
  • Nustebinkite savo antrąją pusę romantišku saulės palydėjimu vandenyje;
  • Suburkite draugų kompaniją šauniam savaitgaliui;
  • Pailsėkite po darbo kartu su visa komanda!

Išmėginkite irklenčių nuomą Vilniuje – tai kitokia patirtis nei plaukiant ežeruose! Skaitykite apie irklenčių nuomą daugiau, arba iš karto susisiekite su mumis!