Akį traukiančios irklentės (sup board), nuolatinis praeivių žavesys ir nustebimas – tai neatsiejama irklenčių nuomos Vilniuje dalis, kadangi ši pramogos rūšis mūsų sostinėje vis dar naujiena. Vieniems tai visai nematyta linksmybė, kiti matydami ne pirmą kartą vis tiek stebisi, kaip valdoma tokia lenta, kaip ant jos išstovėti. Į šiuos klausimus lengviausi atsakyti išmėginus patiems.

Irklenčių nuoma Vilniuje, Neryje

Irklenčių nuoma Vilniuje Jums suteikia galimybę pasimėgauti supinimu Neries upėje, kuri priima visus vandens gerbėjus. Čia plaukioja ir mūsų baidarės, sutiksite ir pramoginius laivelius, užteks upės pločio ir pasirinkusiems sup nuomą.

Tinka ir vienišiams, ir poroms, ir verslui

Sup nuoma Vilniuje – tai ne tik pramogos pavieniams žmonėms. Tai kartu ir galimybė nustebinti draugus gimtadienio, bernvakario proga, pažadinti adrenaliną per mergvakarį ar suteikti nepakartojamų įspūdžių savo kolegoms bei klientams!

Išmėginkite irklenčių nuomą Vilniuje vieni, atsiveskite savo antrą pusę, skatinkite vandens pramogas pamilti ir savo vaikus ar įrodykite, kad ir senjorai gali pramogauti aktyviai – sup nuoma Jūsų paslaugomis.

Saugumą užtikrina patyrę instruktoriai

Irklentės atrodo baugiai? Bijote nukristi ir pajusti šlapios Neries srovę? Prieš plaukiant savarankiškai Jus apmokys patyrę instruktoriai, patys puikiai pažįstantis irklenčių valdymą ir vandenį. Instruktoriai suteiks ne tik būtiną ir naudingą informaciją, bet taip pat pasirūpins Jūsų saugiu plaukiojimu. Nebijokite, išdrįskite ir patirsite tikrai šaunių nuotykių, turėsite ką atsiminti ilgai ir su šypsena veide. Irklenčių nuoma yra nuostabus pasirinkimas vasaros pramogoms, tačiau puikiai tinka ir žiemą, jei tik nebijote šalčio!

Romantikams – naktinis plaukimas irklentėmis

Norite daugiau romantikos, tylos ir ramybės? Jums puikiai tiks naktinis plaukimas irklentėmis Nerimi. Susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums sukurti labai romantišką vakarą gatvės žibintų apšviestame Vilniuje!

Įprasto plaukimo Nerimi irklentėmis kaina – 13 € / asm.