Šiuo metu mūsų siūlomi baidarių maršrutai yra šie:

PLAUKIMAS VILNELE

PLAUKIMAS NERIMI

BAIDARĖS ŽEIMENA

 BAIDARĖS MERKIU

NAKTINIS PLAUKIMAS NERIMI

KITI MARŠRUTAI

Nors esame „Vilniaus baidarės“, iš tiesų galime pasiūlyti ne tik plaukimą Nerimi ar baidarių nuomą Vilnele, bet ir pasiplaukiojimus kitomis Lietuvos upėmis, tarp kurių: Žeimena, Merkys, Lakaja, Vokė, Šalčia, Visinčia ir kitos.

Baidarių maršrutai tiek šiomis išvardintomis, tiek ir bet kuriomis kitomis Lietuvos upėmis turėtų būti pritaikomi kiekvienai plaukiančiųjų grupei pagal jų galimybes, patirtį, todėl jei nežinoti, kuri upė tinkamesnė Jūsų plaukimui ar kurią jos atkarpą pasirinkti, nebijokite mūsų paklausti, mielai Jums atsakysime. Plaukiantiems pirmuosius kartus ar su mažais vaikais nerekomenduojama rinktis plaukimo itin srauniomis, pavojingesnėmis upėmis, taip pat, vertėtų vengti upių, kuriose daug kliūčių, pavyzdžiui, nuvirtusių rąstų ar pan.

Norintiems ilgiau pasidžiaugti gamta bei plaukimu baidarėmis siūlomi ne vienos, o dviejų ar daugiau dienų trukmės baidarių maršrutai. Žinoma, tam teks pasiruošti papildomai: čia jau reikės ir palapinės (jei nakvojama ne kaimo turizmo sodyboje), daugiau maisto produktų, vertėtų turėti ir atsarginių rūbų, kurie praverčia jei netyčia apvirsite, o vakarui prie laužo pravartu būti sugalvojus kokių žaidimų – tai puikus būdas praleisti savo keletą poilsio dienų tikrai maloniai ir linksmai.

Be to, išskirtinai siūlome pamėginti naktinį plaukimą baidarėmis Vilniuje, kuris gali garantuoti neišdildomus įspūdžius bei nuostabius vaizdus.