Plaukimas Vilnele

Ar žinojote, kad pačiame Vilniaus centre yra galimybė išmėginti savo jėgas ir galimybes galynėjantis su sraunia ir stipria upe – Vilnele (oficialiai vadinama Vilnia)? Baidares Vilnele tenka laviruoti tarp vieno kito užvirtusio medžio, praplaukiama visa galybė rėvų, slenksčių, todėl išmėginti savo jėgas čia gali ir patyrę baidarių irkluotojai.

Plaukimas Vilnele gausus ne tik išbandymų bei ekstremalių pojūčių, bet taip pat ir pamatysite nemažai saugomų istorinių ir
architektūrinių paminklų, tarp kurių garsi Pūčkorių atodanga, kuri yra aukščiausia atodanga Lietuvoje, Belmonto kriokliai, kurie traukia mases žmonių, Užupio respublika, kurioje renkasi viso Vilniaus menininkai, visai neseniai iš esmės pertvarkytas Bernardinų sodas (buvęs Sereikiškių parkas) bei Vilnelės ir Neries santaka maršruto pabaigoje.

Plaukimas Vilnele yra siūlomas labiau patyrusiems, ne pirmą kartą griebiantiems baidarės irklus, plaukikams, kuri nori atsipalaiduoti, užmiršti krante likusius rūpesčius ir pasinerti į gamtoje ir mieste vingiuojančios upės teikiamus malonumus.

Siūlomi baidarių maršrutai Vilnele

  • Belmontas – Baltasis tiltas. Plaukimo trukmė 1,5 – 2,5 val.
  • Naujoji Vilnia – Baltasis tiltas. Plaukimo trukmė 3-4 val.
  • Mickūnai – Vilnius. Plaukimo trukmė 4-6 val.
  • Lavoriškės – Naujoji Vilnia. Plaukimo trukmė 6-8 val.

Dviejų dienų plaukimas Vilnele

  • Kena – Baltasis tiltas (Vilnius)

Plaukiantiems Vilnele dvi dienas, tačiau neturintiems nakvynei vietos siūlome pasinaudoti www.sodybavilnius.eu teikiamomis apnakvyndinimo paslaugomis.

Plaukimo Vilnele akimirkos

Daugybė smagių akimirkų mūsų Facebook puslapyje