Naktinis plaukimas Nerimi

Norintiems neišdildomų įspūdžių ar tiems, kurie trokšta romantikos siūlomas naktinis plaukimas Nerimi. Tai išskirtinai įdomi baidarių nuoma, kadangi naktinis Vilnius yra visai kitoks plaukimas baidarėmis nei įprasta daugumai.

Plaukiant naktine Nerimi būsite tik Jūs ir Jūsų baidarė. Tai puikus maršrutas, kuriuo plaukdami patirsite neišdildomų įspūdžių, pasijusite esą lyg vandens muzikos apsuptyje, kurią puikiai papildys naktinio Vilniaus vaizdai – gatvių žibintai, šviesos pastatų languose. Naktinis plaukimas Nerimi – puikiausias pasirinkimas porelėms, norinčioms išmėginti ką nors romantiško, tačiau nenuvalkioto, išskirtinio. Be visa to, tai gali būti ir nuostabi staigmena antrajai pusei – tokia dovana puikiai tiks tiek vyrams, tiek moterims!

Naktinis plaukimas Nerimi nėra ilgas, jo trukmė ~1-2 valandos (priklausomai nuo
pasirinktos atkarpos), todėl net ir vykdamas tamsiu paros metu Jūsų pernelyg neišvargins. Be to, plaukti Nerimi visai nesunku – tad fizinio nuovargio ir streso nepatirsite, Jūsų lauks tik teigiamos emocijos ir romantiška kelionė baidarėmis Nerimi.

Norite romantikos naktį? Susisiekite ir mes Jums pasiūlysime baidarių nuoma naktiniam plaukimui Lietuvos upių motina vadinama Nerimi. Pažadame, kad tai Jūsų nenuvils!

Siūlome naktinio plaukimo Nerimi maršrutą

  • Verkių malūnas – Baltasis tiltas. Maršruto trukmė ~1-2 val.

Taip pat siūlome pasigrožėti Vilniaus vaizdais, kuriuos išvysite romantiškai pasiplaukiodami naktinėje Neryje.

Daugiau akimirkų – Facebook puslapyje