Baidarės Vilniuje

Plaukimas Nerimi – Lietuvos upių motina – itin vilioja Vilniaus gyventojus. Tai per sostinę tekanti upė, kuria nuolatos vyksta plaukimas, tai yra, nereikia vargintis dėl įvairių kliūčių. Papildomai esantis didelis upės plotis suteikia ramybės, tad plaukimas Nerimi puikiai tinka nepatyrusiems, pailsėti norintiems baidarininkams ar tiems, kurių ekipaže yra vaikų ar pagyvenusių žmonių.

Baidarės Nerimi plaukia lengvai, vietomis srovė jas puikiai neša, o kol nesistengiate laviruoti tarp kliūčių, kaip būtų daugumoje kitų upių, galite grožėtis visai kitokiais Vilniaus vaizdais, kurių niekuomet nepamatytumėte ne iš vandens.

Plaukdami Nerimi baidarėmis kitu kampu pamatysite Verkių rūmus, ne vieną bažnyčią, taip pat galėsite pamatyti, kaip skiriasi Žirmūnai ir Antakalnis, kaip atrodo senamiestis, nes praplauksite ir Gedimino pilį. Jei norite ilgesnio maršruto, galėsite pasigrožėti ir Vingio parku bei Žvėrynu, Neries regioniniu parku. Visą kelią Jus lydės vešlios ir žaliuojančios Neries pakrantės, o miesto teritorijoje galėsite pasigrožėti tiek tiltais, tiek jas puošiančiomis skulptūromis.

Plaukimas Nerimi yra rekomenduojamas visiems vilniečiams, kurie nori pažinti savo miestą, o taip pat ir miesto svečiams, kuriuos domina ne tik nuvalkiotos ekskursijos, bet ir kitoks miesto pažinimas. O dėl savo puikių savybių plaukimas Nerimi puikiai tinka tiek šeimoms su vaikais, tiek romantikams, tiek ir patyrusiems plaukikams.

Jei Jus domina būtent baidarių nuoma Vilniuje plaukimui Nerimi ar kitomis upėmis – susisiekite su mumis.

O jei norite neišdildomų įspūdžių ir romantikos – Jus turėtų sudominti naktinis plaukimas Nerimi, kuris ypač mėgstamas porelių bei naktinio gyvenimo mėgėjų. Net jei esate plaukę Nerimi dieną, vertėtų pabandyti plaukti ir naktį – pamatyti vaizdai ir patirti įspūdžiai tikrai bus visiškai skirtingi.

Siūlomi baidarių maršrutai Nerimi

Populiariausi maršrutai

  • Verkių malūnas – Baltasis tiltas (Vilnius). Maršruto trukmė – 1-2 val., atstumas ~10 km.
  • Ožkiniai – Baltasis tiltas (Vilnius). Maršruto trukmė – 3-4 val., atstumas ~17 km.

Kiti maršrutai Nerimi

  • Nemenčinė – Baltasis tiltas (Vilnius). Maršruto trukmė – 6-8 val., atstumas ~35 km.
  • Baltasis tiltas (Vilnius) – Vievis. Maršruto trukmė – 6-8 val., atstumas ~50 km.
  • Baltasis tiltas (Vilnius) – Stirniai. Maršruto trukmė – 4-6 val., atstumas ~  25 km.

Dviejų dienų maršrutai baidarėmis Nerimi

  • Buivydžiai – Baltasis tiltas (Vilnius). Atstumas ~65 km.
  • Baltasis tiltas (Vilnius) – Kernavė. Atstumas ~70 km.

Daugiau nuotraukų mūsų Facebook puslapyje!